Široká nabídka certifikovaných produktů

Velkoobchodní ceny

Jak se správně zorientovat v novém nařízení vlády ohledně respirátorů a roušek?

23.2.2021 Ing. Marek Hadač

Povinnost nosit respirátor či jinou ochranu dýchacích cest začne platit o půlnoci ze středy na čtvrtek.

V případě dospělého člověka se ukládá povinnost nosit respirátor či dvě roušky zároveň v oblasti s větším výskytem osob - zejména v obchodech, prostorách lékařských zařízení, provozovnách služeb, při užívání hromadné dopravy, ale i na zastávkách.

Děti do 15ti let musí nosit minimálně chirurgické roušky.

Podle aktuálních zpráv z testovacích center v ČR je až ve 40% pozitivních vzorků na SARS-CoV-2 objevena mutace. Některé e-shopy hlásí možný nedostatek či úplný výpadek produktů jako jsou respirátory či roušky.

Pro ochranu Vašeho zdraví doporučujeme si v našich produktech vybrat nabízené respirátory FFP2 a FFP3, které poskytují nejvyšší odolnost proti virům a bakteriím. Pro děti nabízíme chirurgické roušky v dětské velikosti se zábavnými motivy. Zároveň klademe důraz na správnou ochranu rukou dezinfekčním gelem, který je též v naší nabídce.

Dezinfekce na ruce ANIOSGEL 800 je vyráběna ve Francii, je dermatologicky testována, neobsahuje žádné alergeny ani barviva a je bez parfemace. ANIOSGEL 800 splňuje veškeré atestační zkoušky v účinnosti likvidace 99,9 % virů a bakterií.

Hlavní poslání naší společnosti MEDICALPROTECT, s.r.o. je silná orientace na zdraví, potřeby a spokojenost zákazníka.

picture