Große Auswahl an zertifizierten Produkten

Großhandelpreise

Wie geht man richtig mit der neuen staatlichen Verordnung über Atemschutzmasken und Atemschutzgeräte um?

23.2.2021 Ing. Marek Hadač

Povinnost nosit respirátor či jinou ochranu dýchacích cest začne platit o půlnoci ze středy na čtvrtek.

V případě dospělého člověka se ukládá povinnost nosit respirátor či dvě roušky zároveň v oblasti s větším výskytem osob - zejména v obchodech, prostorách lékařských zařízení, provozovnách služeb, při užívání hromadné dopravy, ale i na zastávkách.

Děti do 15ti let musí nosit minimálně chirurgické roušky.

Podle aktuálních zpráv z testovacích center v ČR je až ve 40% pozitivních vzorků na SARS-CoV-2 objevena mutace. Některé e-shopy hlásí možný nedostatek či úplný výpadek produktů jako jsou respirátory či roušky.

Pro ochranu Vašeho zdraví doporučujeme si v našich produktech vybrat nabízené respirátory FFP2 a FFP3, které poskytují nejvyšší odolnost proti virům a bakteriím. Pro děti nabízíme chirurgické roušky v dětské velikosti se zábavnými motivy. Zároveň klademe důraz na správnou ochranu rukou dezinfekčním gelem, který je též v naší nabídce.

Dezinfekce na ruce ANIOSGEL 800 je vyráběna ve Francii, je dermatologicky testována, neobsahuje žádné alergeny ani barviva a je bez parfemace. ANIOSGEL 800 splňuje veškeré atestační zkoušky v účinnosti likvidace 99,9 % virů a bakterií.

Hlavní poslání naší společnosti MEDICALPROTECT, s.r.o. je silná orientace na zdraví, potřeby a spokojenost zákazníka.

picture