!NOVINKA NA ČESKÉM TRHU! Antigenní rychlotesty na COVID-19 2v1 SANSURE


Antigenní test SANSURE je vysoce kvalitní, rychlý a šetrný test 2v1 na bázi koloidního zlata pro kvalitní detekci antigenu nucleokapsidového proteinu (N-proteinu) SARS-CoV-2. Tyto antigenní testy jsou určené pro testování osob s podezřením na COVID-19 a to metodou výtěru z přední části nosu (výjimka Ministerstva zdravotnictví pro samotestování) nebo výtěrem z nosohltanu (pouze pro odborně školený zdravotnický personál) s výsledkem do 15 minut.


Celkové výsledky senzitivity a specificity ve srovnání s PCR metodou těchto vysoce kvalitních antigenních testů SANSURE byly provedeny u 1.132 vzorků (491 pozitivních vzorků a 642 negativních vzorků)


NAŠE ANTIGENNÍ TESTY SANSURE VÁM NAVÍC V PLNÉ VÝŠI PROPLATÍ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA


Naší společnosti MEDICAL PROTECT,s.r.o. byla dne 29.4.2021 udělena výjimka od MZČR dle §4 odst. 8 nařízení vlády č.56/2015 Sb. s platností od 1.5.2021 pro uvedení na trh a samotestování laickou veřejností těchto antigenních testů značky SANSURE a to odběrem z přední části nosu. Číslo výjimky 15854/2021-2/OLZP.


V České republice jsme jediní řádně schválení distributoři s udělenou výjimkou od MZČR uvést na trh a k použití těchto vysoce kvalitních antigenních testů značky SANSURE k samotestování laickou veřejností.Důležité upozornění pro odběratele:

V případě nákupu AG testů uvedených a schválených v seznamu Ministerstva zdravotnictví, nikoli však od schváleného distributora, či dovozce, jakožto prvního článku v řetězci, zdravotní pojišťovna nevyplatí dotaci ve výši 60,-Kč/test z dotačního programu určeného k testování zaměstnanců!


Více viz otázky a odpovědi MZČR: https://www.mzcr.cz/seznam-antigennich-testu-pro-ktere-vydalo-mz-vyjimku/

OBJEDNÁVKY VIZ POPTÁVKOVÝ FURMULÁŘ https://www.medicalprotect.cz/agtestysansure NEBO

Ing. Marka Hadače, e-mail: hadac@medicalprotect.cz, Tel.: +420 602 831 468