Čelte zimním mrazům s ochranným krémem na ruce s bambuckým máslem

25.1.2022 Tým MEDICAL PROTECT, s.r.o.

Zimní počasí pro mnoho z nás znamená suchou, podrážděnou a bolavou pokožku na rukách. I my s tím máme nepříjemné zkušenosti, a proto jsme nově do naší nabídky zařadili vyživující ochranný krém na ruce s hydratačním efektem od firmy ANIOS ze skupiny ECOLAB, od které odebíráme i oblíbené dezinfekční gely. Jaká jsou specifika tohoto hydratačního krému?

Jemná ochrana rukou nejen v zimě

Vlivem chladu nebo čisticích prostředků mohou být ruce často vysušovány a může dojít k jejich bolestivému popraskání. Zvláčňující ochranný krém Creme protectrice ANIOS je váš nejlepší pomocník v boji proti suché pokožce. Krém slouží jako šetrná, a přesto vysoce účinná ochrana popraskané pokožky na rukách. Díky bambuckému máslu obsaženému v krému budou vaše každodenně namáhané ruce dostatečně hydratovány a vyživovány.

Krém doporučujeme aplikovat na ruce v případě potřeby čtyřikrát až pětkrát denně, přičemž vaši pokožku bude chránit po dobu tří až čtyř hodin, a to i v dnešní době častého mytí rukou. Jeho předností je, že není nepříjemně mastný jako řada jiných krémů na bázi bambuckých a jiných másel. Krém se rychle vstřebává a zanechává za sebou decentní vůni zimolezu.

O společnosti ANIOS

Francouzská společnost ANIOS (Laboratoires Anios) patří do skupiny ECOLAB, která se specializuje na efektivní řešení v oblasti hygieny, vodních zdrojů a v neposlední řadě i prevence infekcí. Od roku 2017 se společnost ANIOS zaměřuje na všechna zmíněná odvětví společnosti ECOLAB a to nejen ve Francii, ale i po celém světě. Díky investicím do výzkumu se společnosti daří vyvíjet bezpečné, praktické a vysoce funkční produkty, které splňují přísné požadavky hygieniků. Mimo jiné se také v rámci konceptu Aniosafe zavázali k ochraně životního prostředí a tvorbě ekologických designů pro své výrobky.

 

picture