O nás

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost působící na českém a slovenském trhu. Za vznikem společnosti stojí profesionální team lidí s dlouholetými zkušenostmi z oblastí pharma trhu. Našimi klíčovými aktivitami je distribuce ochranných pomůcek, dezinfekčních prostředků a In Vitro diagnostických rychlotestů na Covid-19, jak do veřejného, tak i soukromého sektoru. Mezi naše zákazníky patří nemocnice, domovy s pečovatelskou službou nebo velké průmyslové firmy. Zajišťujeme i dezinfekci prostorů a povrchů profesionálními dezinfekčními stroji značky ANIOS prostřednictvím našich odborně proškolených techniků. Tyto profesionální dezinfekční přístroje jsou používány nejen v nemocnicích, ale i v rámci dezinfekce a sterilizace operačních sálů.

MEDICAL PROTECT, s.r.o. je oficiálním distributorem celosvětových značek ANIOS a ECOLAB pro český trh v oblasti dezinfekce. V oblasti ochranných pomůcek jsme oficiálním distributorem pro společnost Honeywell. V oblasti molekulární in vitro diagnostiky jsme oficiálním distributorem společnosti Sansure Biotech Inc. a Nanjing Vazyme Medical Technology Co., Ltd pro ČR. Rovněž jsme se stali distributorem ochranných rukavic značky MERCATOR.

Dodavatelé

Hlavní poslání naší společnosti je silná orientace na zdraví, potřeby a spokojenost zákazníka. Klademe si za cíl dodávat prémiové produkty a služby nejvyšší kvality s certifikacemi dle platných legislativních norem a zákonů ČR a EU.

Jsme profesionálové, kteří své práci rozumí a naši spokojení klienti jsou toho důkazem.

picture