O nás

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost působící na českém a slovenském trhu. Za vznikem společnosti stojí profesionální team lidí s dlouholetými zkušenostmi z oblastí pharma trhu. Našimi klíčovými aktivitami je distribuce ochranných pomůcek, dezinfekčních prostředků a In Vitro diagnostických rychlotestů na Covid-19, jak do veřejného, tak i soukromého sektoru. Mezi naše zákazníky patří nemocnice, domovy s pečovatelskou službou nebo velké průmyslové firmy. Zajišťujeme i dezinfekci prostorů a povrchů profesionálními dezinfekčními stroji značky ANIOS prostřednictvím našich odborně proškolených techniků. Tyto profesionální dezinfekční přístroje jsou používány nejen v nemocnicích, ale i v rámci dezinfekce a sterilizace operačních sálů.

MEDICAL PROTECT, s.r.o. je oficiálním distributorem celosvětových značek ANIOS a ECOLAB pro český trh v oblasti dezinfekce. V oblasti ochranných pomůcek jsme oficiálním distributorem pro společnost Honeywell. V oblasti molekulární in vitro diagnostiky jsme oficiálním distributorem společnosti Sansure Biotech Inc. pro ČR. Rovněž jsme se stali distributorem ochranných rukavic značky MERCATOR.

Hlavní poslání naší společnosti je silná orientace na zdraví, potřeby a spokojenost zákazníka. Klademe si za cíl dodávat prémiové produkty a služby nejvyšší kvality s certifikacemi dle platných legislativních norem a zákonů ČR a EU.

Jsme profesionálové, kteří své práci rozumí a naši spokojení klienti jsou toho důkazem.

picture