Čím se liší ANIOSGEL od běžně dostupných dezinfekčních přípravků?

22.6.2021 Tým MEDICAL PROTECT, s.r.o.

Zájem o dezinfekční prostředky v době pandemie Covid-19 prudce vzrostl. Výrobci na to rychle zareagovali a trh zaplavily dezinfekční gely. Kvalitou a složením se ale od sebe mnohdy výrazně liší. V naší nabídce najdete jen ověřené a certifikované dezinfekční gely, mezi které patří i ANIOSGEL 800. Jak se liší od ostatních přípravků na trhu a v čem tkví jejich hlavní výhody?

ANIOSGEL 800 – plně virucidní dezinfekční gel na ruce

Francouzská společnost ANIOS je na trhu již od roku 1898 a patří mezi největší výrobce dezinfekčních prostředků v Evropě i ve světě. Díky svému gelovému složení patří ANIOSGEL 800 mezi velmi oblíbené dezinfekce – díky tomu, že není v kapalném skupenství, se snadněji roztírá do dlaní a neskapává. Nemáte po nich navíc pocit ulepených rukou. Je vyroben z bioethanolu a glycerolu, který je získáván ze surovin rostlinného původu. Díky svému složení tento gel využívají lidé s citlivou pokožkou nebo s atopickými ekzémy. Tyto látky mu dodávají jeho unikátní vlastnosti. Na rozdíl od jiných dezinfekcí nemá nepříjemný alkoholový zápach a je zároveň zcela bez parfemace.

Výrobci navíc mysleli i na vysušování pokožky při častém využívání dezinfekce, proto je přípravek doplněn o změkčovadlo a hydratační složku, takže dezinfekce ANIOSGEL 800 nevysušuje ruce jako jiné dezinfekční gely s vysokým poměrem alkoholu.  Byl speciálně navržen ke každodennímu užití, aby vaše pokožka dostávala potřebné výživové prvky a nebyla vysušená a podrážděná. Gel nemá přidaná barviva a působí protizánětlivě i antioxidačně.

ANIOSGEL 800 je dermatologicky testovaný a díky svým vlastnostem je vhodný jak pro hygienickou dezinfekci rukou běžné populace, tak i pro chirurgickou dezinfekci. Tento přípravek si od nás kupují i zdravotnická zařízení. Gel účinně odstraňuje 99,9 % mikroorganismů, bakterií a celou škálu koronavirů. ANIOSGEL 800 je účinný už po 30 sekundách od aplikace.

Ideální dezinfekce do kapsy

Čas dovolených se blíží a je potřeba myslet na skladnou dezinfekci do kapsy. ANIOSGEL 800 nabízí perfektní řešení na cesty – díky své skladnosti (100 ml lahvička s šikovným uzávěrem) se vám vleze do kabelky, ledvinky či jen tak do kapsy.

Díky velikosti 100 ml si můžete tento dezinfekční gel vzít i na palubu letadla, kde je maximální možná velikost kapaliny právě 100 ml. Zůstáváte tak i nadále plně chráněni i během dlouhých cest letadlem.

Vyberte si z různých velikostí a množství gelů, a především buďte zdrávi!

picture