Promotional gels

Promotional disinfectant gels ANIOSGEL 800 - Promotional item with added value

Have your disinfectant gels created with your company logo. This way you can combine company promotion with health care. Your customer or business partner will receive a practical gift from you, which is invaluable nowadays.

Simply choose the size of the disinfectant gel and the design and we will stick your chosen gel with a sticker according to your wishes. The sticker is made of high quality PVC and with UV lamination. The advantage is also that these logo disinfectant gels are tax deductible as a cost of advertising and promotional items of the company.

ANIOS brand disinfectant gels are gentle on nature and your skin. The effectiveness of ANIOSGEL 800 against microorganisms is proven to be 99.9%. The gel is suitable for daily application and is specially formulated to ensure that your skin receives the right nutritional elements and is not dried out or irritated. ANIOSGEL 800 hand sanitizing gel is manufactured in France in accordance with European standards. In addition, it is certified for a wide range of coronaviruses.

 

 

picture
picture

Dostupné velikosti gelů

Aktuálně máme skladem dezinfekční gel ANIOSGEL 800 v těchto velikostech:

 • 100 ml
 • 30 ml

30 ml lahvička dezinfekčního Aniosgelu je užitečná na cesty, do domácnosti i do práce. Využijete ji všude tam, kde nemáte možnost řádně si umýt ruce. Lahvičku s gelem snadno schováte do kabelky nebo batohu a budete ji tak mít vždy při ruce.

Polep na přání

Rádi pro vás vytvoříme polep na lahvičku gelu podle vašich požadavků. Samolepky jsou vyrobeny z prvotřídního PVC s UV laminací.

K dispozici máme tři varianty polepu:

 • plnou bílou samolepku
 • čirou průhlednou
 • čirou pískovanou

Na výběr máte několik možností, kam samolepku na lahvičce umístit. Nejčastější umístění bývá na boční stranu lahvičky (vhodné zejména pro delší loga či slogany). Zde se nabízí možnost využít i čirou samolepku, kdy vaše logo zajímavě vynikne proti průhlednému gelu uvnitř.

Čelní strana dezinfekčního gelu může být buď plně nebo částečně polepena horizontální nebo vertikální samolepkou v závislosti na tom, jakou velikost gelu si vyberete.

picture
picture

Proč zvolit dezinfekční gel ANIOS:

 • Okamžitá ochrana ​99,9 % proti bakteriím a virům
 • Přírodní složení (bioethanol)
 • Bez přidaných parfemačních látek a barviv
 • Zvláčňuje a hydratuje pokožku
 • Vhodný i pro citlivou pokožku
 • Snadno se vstřebává, roztírá a nelepí na rukách
 • Gelová konzistence brání samovolnému stékání z rukou
 • Dermatologicky testováno - Institut d’Expertise Clinique FRANCE

Order form

Let us know, we'll get back to you within 24 hours

icon

We take care of your data.
Read our policy for Personal data protection.

picture

Více o Aniosgelu 800

Dezinfekční gel ANIOSGEL 800 je vyráběn ve Francii a splňuje veškeré evropské normy. Vyrábí se z bioethanolu a glycerolu. Přípravek je dermatologicky testován, je vhodný pro citlivou pokožku a neobsahuje žádná přidaná barviva ani parfemaci. Do dezinfekčního gelu jsou přidány zvláčňující složky, takže se vám nebude po použití vysušovat pokožka.

ANIOSGEL 800 vyniká protizánětlivými a antioxidačními účinky. Díky gelové konzistenci tato dezinfekce nestéká z rukou a snadno se roztírá do dlaní. Nezanechává pocit ulepenosti a rychle se vstřebává.

​Prokázaná účinnost ANIOSGELU 800 proti mikroorganismům je až 99,9 %. Gel můžete používat každodenně bez obav z podráždění či vysušení pokožky. Gel obsahuje vyvážený poměr výživových prvků, které ponechají vaši pokožku hebkou a hydratovanou.