Reklamní gely

Reklamní dezinfekční gely ANIOSGEL 800 – Reklamní předmět s přidanou hodnotou

Nechte si vytvořit dezinfekční gely s logem vaší firmy. Spojíte tak propagaci společnosti s péčí o zdraví. Zákazník či obchodní partner od vás získá praktický dárek, který je v dnešní době nedocenitelný.

Stačí si zvolit velikost dezinfekčního gelu a provedení a my vámi vybraný gel polepíme samolepkou dle vašeho přání. Samolepka je vyrobena z vysoce kvalitního PVC a s UV laminací. Výhodou též je, že tyto dezinfekční gely s logem jsou daňově uznatelné jako náklady na reklamní a propagační předměty firmy.

Dezinfekční gely značky ANIOS jsou šetrné k přírodě i k vaší pokožce. Účinnost ANIOSGELU 800 proti mikroorganismům je prokázána na 99,9 %. Gel je vhodný pro každodenní aplikaci a je speciálně vyvinut tak, aby vaše pokožka dostávala ty správné výživové prvky a nebyla vysušená a podrážděna. Dezinfekční gel na ruce ANIOSGEL 800 je vyroben ve Francii v souladu s evropskými normami. Navíc má atesty na celou škálu koronavirů.

picture
picture

Dostupné velikosti gelů

Aktuálně máme skladem dezinfekční gel ANIOSGEL 800 v těchto velikostech:

 • 100 ml
 • 30 ml

30 ml lahvička dezinfekčního ANIOSGELu je užitečná na cesty, do domácnosti i do práce. Využijete ji všude tam, kde nemáte možnost řádně si umýt ruce. Lahvičku s gelem snadno schováte do kabelky nebo batohu a budete ji tak mít vždy při ruce.

Polep na přání

Rádi pro vás vytvoříme polep na lahvičku gelu podle vašich požadavků. Samolepky jsou vyrobeny z prvotřídního PVC s UV laminací.

K dispozici máme tři varianty polepu:

 • plnou bílou samolepku
 • čirou průhlednou
 • čirou pískovanou

Na výběr máte několik možností, kam samolepku na lahvičce umístit. Nejčastější umístění bývá na boční stranu lahvičky (vhodné zejména pro delší loga či slogany). 

Čelní strana dezinfekčního gelu může být buď plně nebo částečně polepena horizontální nebo vertikální samolepkou v závislosti na tom, jakou velikost gelu si vyberete.

picture
picture

Proč zvolit dezinfekční gel ANIOS:

 • Okamžitá ochrana ​99,9 % proti bakteriím a virům
 • Přírodní složení (bioethanol)
 • Bez přidaných parfemačních látek a barviv
 • Zvláčňuje a hydratuje pokožku
 • Vhodný i pro citlivou pokožku
 • Snadno se vstřebává, roztírá a nelepí na rukách
 • Gelová konzistence brání samovolnému stékání z rukou
 • Dermatologicky testováno - Institut d’Expertise Clinique FRANCE

Objednávkový formulář

Kontaktujte nás.

icon

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše zásady pro ochranu osobních údajů.

picture

Více o ANIOSGELu 800

Dezinfekční gel ANIOSGEL 800 je vyráběn ve Francii a splňuje veškeré evropské normy. Vyrábí se z bioethanolu a glycerolu. Přípravek je dermatologicky testován, je vhodný pro citlivou pokožku a neobsahuje žádná přidaná barviva ani parfemaci. Do dezinfekčního gelu jsou přidány zvláčňující složky, takže se vám nebude po použití vysušovat pokožka.

ANIOSGEL 800 vyniká protizánětlivými a antioxidačními účinky. Díky gelové konzistenci tato dezinfekce nestéká z rukou a snadno se roztírá do dlaní. Nezanechává pocit ulepenosti a rychle se vstřebává.

​Prokázaná účinnost ANIOSGELU 800 proti mikroorganismům je až 99,9 %. Gel můžete používat každodenně bez obav z podráždění či vysušení pokožky. Gel obsahuje vyvážený poměr výživových prvků, které ponechají vaši pokožku hebkou a hydratovanou.