PROFESIONÁLNÍ DEZINFEKCE PLOCH

incidin_pro_2l.jpg
do_24hod_uvas.png

INCIDIN PRO, 2l

PROFESIONÁLNÍ DEZINFEKCE PLOCH - KONCENTRÁT V DAVKOVACÍ LAHVI

Koncentrát bez obsahu aldehydů pro čištění a dezinfekci všech typů podlah a povrchů Díky skutečně unikátní receptuře, která je současně inteligentní a harmonicky vyvážená, přináší přípravek Incidin Pro novou kvalitu jako nejnovější standard úklidu nejen v oblasti zdravotnictví. Incidin Pro je účinný proti bakteriím, kvasinkám, nejrůznějším virům a to včetně Norovirů, tím se přípravek Incidin Pro stává řešením pro situace s vysokým rizikem a na mnoha typech podlahových krytin.

Balení: 3ks/krt

Minimální odběr: 3ks/krt

Objednací kód: DPNP002

incidin_pro_6l.jpg
do_24hod_uvas.png

INCIDIN PRO, 6l

PROFESIONÁLNÍ DEZINFEKCE PLOCH - KONCENTRÁT

Koncentrát bez obsahu aldehydů pro čištění a dezinfekci všech typů podlah a povrchů. Díky skutečně unikátní receptuře, která je současně inteligentní a harmonicky vyvážená, přináší přípravek Incidin Pro novou kvalitu jako nejnovější standard úklidu nejen v oblasti zdravotnictví. Incidin Pro je účinný proti bakteriím, kvasinkám, nejrůznějším virům a to včetně Norovirů, tím se přípravek Incidin Pro stává řešením pro situace s vysokým rizikem a na mnoha typech podlahových krytin.

Balení: 1ks

Minimální odběr: 1ks

Objednací kód: DPNP001

incidin_wipe_90ks.jpg
do_24hod_uvas.png

INCIDIN ALCOHOL WIPE DÓZA, 90ks

ALKOHOLOVÉ UBROUSKY PRO RYCHLOU DEZINFEKCI POVRCHŮ

Ubrousek Incidin Alcohol Wipe nezanechává žádná rezidua a má široké spektrum účinnosti v kombinaci s krátkou dobou expozice, což je ideální pro použití nejen ve zdravotnických zařízeních. Svojí širokou dezinfekční účinností zajišťuje dodržování hygienických standardů a zamezuje šíření patogenů. V dóze je 90ks vlhčených ubrousků o velikosti 15x17cm. Jedním ubrouskem lze dezinfikovat plochu 0,35m2.

Balení: 6ks/krt

Minimální odběr: 6ks/krt

Objednací kód: DUNP003

incidin_wipe_100ks.jpg
do_24hod_uvas.png

INCIDIN ALCOHOL WIPE, FLOW PACK, 100ks

ALKOHOLOVÉ UBROUSKY PRO RYCHLOU DEZINFEKCI POVRCHŮ

Ubrousek Incidin Alcohol Wipe nezanechává žádná rezidua a má široké spektrum účinnosti v kombinaci s krátkou dobou expozice, což je ideální pro použití nejen ve zdravotnických zařízeních. Svojí širokou dezinfekční účinností zajišťuje dodržování hygienických standardů a zamezuje šíření patogenů. V obaluje 100ks vhčených ubrousků o velikosti 20x20cm. Jedním ubrouskem lze dezinfikovat plochu 0,5m2.  

Balení: 6ks/krt

Minimální odběr: 6ks/krt

Objednací kód: DUNP001

incidin_wipe_50ks.jpg
do_24hod_uvas.png

INCIDIN ALCOHOL WIPE, FLOW PACK XL, 50ks

ALKOHOLOVÉ UBROUSKY PRO RYCHLOU DEZINFEKCI POVRCHŮ

Ubrousek Incidin Alcohol Wipe nezanechává žádná rezidua a má široké spektrum účinnosti v kombinaci s krátkou dobou expozice, což je ideální pro použití nejen ve zdravotnických zařízeních. Svojí širokou dezinfekční účinností zajišťuje dodržování hygienických standardů a zamezuje šíření patogenů. V obaluje 50ks vlhčených ubrousků XL o velikosti 25x37cm. Jedním ubrouskem lze dezinfikovat plochu 1m2.

Balení: 6ks/krt

Minimální odběr: 6ks/krt

Objednací kód: DUNP002

 

oxywipe_s.jpg

INCIDIN OXYWIPE S,

100ks

BEZALKOHOLOVÉ UBROUSKY PRO RYCHLOU DEZINFEKCI POVRCHŮ

Ubrousky na bázi vysokorychlostního peroxidu vodíku-Hi-speed H2O2. Zcela nové a převratné složení přípravku Incidin OxyFoam S a Incidin OxyWipe S, jejichž účinnou látku tvoří patentovaná forma peroxidu vodíku s kompletním spektrem účinnosti. Účinné nejen proti širokému spektru mikroorganismů, ale i vysoce bezpečné-nezanechávají žádná škodlivá rezidua. Excelentní materiálová kompatibilita-vhodné i pro velmi citlivé materiály.

Balení: 6ks/krt

Minimální odběr: 6ks/krt

Objednací kód: DUNP004