logo_anios.jpg

AEROSEPT 500

STOP ŠÍŘENÍ VIRŮ A BAKTERIÍ

AEROSEPT 500 je unikátní patentovaný přístroj francouzské společnosti Anios, která je světovým lídrem ve vývoji a výrobě dezinfekčních přípravků na ruce, nástroje a plochy, ale také ve vývoji a výrobě přístrojů, které dezinfikují ovzduší, prostředí, povrchy a předměty. Dezinfekce tímto unikátním přístrojem uceluje proces zamezující šíření mikroorganismů a mikrobiálních částic nejen vzduchem, ale i přenosu z objektu na objekt, z povrchů na povrch, a hlavně následného možného přenosu z objektů a povrchů na člověka.

logo_anios.jpg
logo_ecolab.jpg
slides_pr_2312_1576513152.jpg
pristroj_foto.png
slider_sansure.jpg
sansure_citlivost.png
main_foto_sansure.png

SANSURE Antigenní rychlotest

na COVID-19 2v1

Těmto testům bylo uděleno povolení MZČR dle §4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. pro samotestování od 1.5.2021

foto2.jpg

JAK PŘÍSTROJ FUNGUJE?

Díky originalitě Venturiho systému s pomocí peristaltického čerpadla a patentovaného systému trysky, která využívá principu ultrazvukového rozbití částeček difuzního roztoku, který následně tvoří nejmenší možný aerosol rovnoměrně dodávaný do prostoru, dezinfikuje vzduch a zvýší v něm relativní vlhkost až na 100 %.

V rámci tohoto procesu dochází k postupné saturaci částic aktivní látky na všechny povrchy a následně k dezinfekci prostoru a vzduchu. Tedy z původní kontaminace vzduchu a předmětů částicemy CFU (colony forming units) je po dezinfekci přístrojem AEROSEPT 500 mikrobiologická analýza vzduchu, předmětů a povrchů negativní a to včetně skrytých a obtížně přístupných povrchů.

ČASOVÝ PROCES DEZINFEKCE DĚLÍME NA DVĚ ČÁSTI:

Kontaktní čas – čas potřebný k rozptýlení aktivní dezinfekční látky ASEPTANIOS AD pomocí přístroje AEROSEPT 500, což zajistí účinnost procesu, a to jak dezinfekci prostoru, předmětů, povrchů, tak i samotného vzduchu.

Regenerační čas - čas potřebný k neutralizaci aktivní dezinfekční látky a obnově místnosti pro běžné použití. Po tomto procesu dezinfekce vzduchu, povrchů a předmětů se stává místnost a vše v této místnosti negativní na přítomnost mikrobiologických organismů, tedy bez kontaminace bakteriemi, viry, plísněmi a jiné mikrobiální zátěži.

AEROSEPT 500 A JEHO ÚČINNOST:

• tuberkulocidní

• sporicidní

• plně virucidní vč. bakteriofágů a koronavirů

(např. koronaviry, hepatitida, HIV, TBC atd.)

• baktericidní
• fungicidní
• účinný na kvasinky
• mykobaktericidní

KDE SE DÁ PŘÍSTROJ ANIOSEPT 500 POUŽÍT?

Prakticky všude ve všech typech místností, prostorů a na všechny typy povrchů například školy, školky, kanceláře, haly, ordinace a různé jiné prostory.

tabulka.jpg