Dezinfekce prostor

Přístroj pro profesionální dezinfekci prostor AEROSEPT 500

Zastavte šíření virů a bakterií nejen ve vašich kancelářích, ordinacích či konferenčních místnostech

Mezi služby, které vám nabízíme, patří i profesionální dezinfekce prostor. Námi nabízený přístroj AEROSEPT 500 dokáže zamezit šíření mikroorganismů a mikrobiálních částic a to nejen vzduchem. Tento přístroj od společnosti ANIOS je možné použít v různých prostorech. Poradí si v kancelářích, ordinacích, školách, ale i školkách. Umí toho opravdu hodně. Čtěte dále a zjistěte, jak přesně tento přístroj pro dezinfekci prostor funguje.

AEROSEPT 500 je unikátní patentovaný přístroj francouzské společnosti Anios, která je světovým lídrem ve vývoji a výrobě dezinfekčních přípravků na ruce, nástroje a plochy, ale také ve vývoji a výrobě přístrojů, které dezinfikují ovzduší, prostředí, povrchy a předměty. Dezinfekce tímto unikátním přístrojem uceluje proces zamezující šíření mikroorganismů a mikrobiálních částic nejen vzduchem, ale i přenosu z objektu na objekt, z povrchů na povrch, a hlavně následného možného přenosu z objektů a povrchů na člověka.

 

Jak přístroj funguje?

Díky originalitě Venturiho systému s pomocí peristaltického čerpadla a patentovaného systému trysky, která využívá principu ultrazvukového rozbití částeček difuzního roztoku, který následně tvoří nejmenší možný aerosol rovnoměrně dodávaný do prostoru, dezinfikuje vzduch a zvýší v něm relativní vlhkost až na 100 %.

V rámci tohoto procesu dochází k postupné saturaci částic aktivní látky na všechny povrchy a následně k dezinfekci prostoru a vzduchu. Tedy z původní kontaminace vzduchu a předmětů částicemy CFU (colony forming units) je po dezinfekci přístrojem AEROSEPT 500 mikrobiologická analýza vzduchu, předmětů a povrchů negativní a to včetně skrytých a obtížně přístupných povrchů.

ČASOVÝ PROCES DEZINFEKCE DĚLÍME NA DVĚ ČÁSTI:

Kontaktní čas – čas potřebný k rozptýlení aktivní dezinfekční látky ASEPTANIOS AD pomocí přístroje AEROSEPT 500, což zajistí účinnost procesu, a to jak dezinfekci prostoru, předmětů, povrchů, tak i samotného vzduchu.

Regenerační čas - čas potřebný k neutralizaci aktivní dezinfekční látky a obnově místnosti pro běžné použití. Po tomto procesu dezinfekce vzduchu, povrchů a předmětů se stává místnost a vše v této místnosti negativní na přítomnost mikrobiologických organismů, tedy bez kontaminace bakteriemi, viry, plísněmi a jiné mikrobiální zátěži.

AEROSEPT 500 A JEHO ÚČINNOST:

  • baktericidní
  • fungicidní
  • účinný na kvasinky
  • mykobaktericidní
  • tuberkulocidní
  • sporicidní
  • plně virucidní vč. bakteriofágů a koronavirů (např. koronaviry, hepatitida, HIV, TBC atd.)

KDE SE DÁ PŘÍSTROJ ANIOSEPT 500 POUŽÍT?

Prakticky všude ve všech typech místností, prostorů a na všechny typy povrchů například školy, školky, kanceláře, haly, ordinace a různé jiné prostory.

Zastavte šíření virů a bakterií nejen v kancelářích a ordinacích

Více informací zde.

https://www.medicalprotect.cz/kontakty

 

benefits

Rychlá expedice

Produkty, které máme skladem, zpravidla odesíláme ještě tentýž pracovní den, ve kterém byla objednávka přijata.

benefits

Doprava zdarma

Doprava zdarma u objednávek od 3001 Kč s DPH.

benefits

Profesionalita

Jsme tým profesionálů, který má dlouholeté zkušenosti z oblasti pharma trhu.

benefits

Množstevní slevy

Našim zákazníkům nabízíme výhodné množstevní slevy.

benefits

Platba online

V našem e-shopu pohodlně nakoupíte a zaplatíte kartou online.