Systém O-T-N - nejčastější situace

Co je vlastně systém O-T-N?

Očkování - Test - prodělaná Nemoc - jedná se o způsob, jak můžeme prokázat, že splňujeme požadavky pro vstup do různých provozen, institucí atd. Podle MZČR se jedná o cestu, jak omezit další lockdowny a vrátit se k normálnímu životu i o způsob, jak ochránit zákazníky i personál před nákazou covid-19.

Řada z nás přemýšlí nad tím, jaká nařízení platí pro restaurace, sportovní utkání, koupaliště a další místa, kde rádi trávíme svůj volný čas. Ministerstvo zdravotnictví i proto připravilo pro provozovatele restaurací, hotelů, barů a dalších služeb infomační materiály k volnému použití a my vám je chceme také zprostředkovat a pomoci vám tak v zorientování se v současné situaci. (Zdroj)

Systém O-T-N 

 

Jak plyne z tohoto letáku, který připravilo Ministerstvo zdravotnictví ČR, je možné využívat samotesty přímo na místě. Proto vám nabízíme antigenní samotesty HYGISUN ze slin, které jsou baleny po 1 ks a také větší balení antigenních samotestů SANSURE pro výtěr z přední části nosu.

Kromě toho máme širokou nabídku certifikovaných respirátorů FFP2 NR jak pro dospělé, tak i pro děti, které jsou od 25.10.2021 povinné jak na pracovišti, tak i ve vnitřích prostorách. Více info najdete zde.

Navíc pro vás máme k objednávkám připraveny i dárky:
Při nákupu v hodnotě 501 - 1 000 Kč získáte dárek: Dezinfekční gel na ruce ANIOSGEL 800, 30 ml
Při nákupu v hodnotě 1 001 - 1 500 Kč získáte dárek: Dezinfekční gel na ruce ANIOSGEL 800, 100 ml
Při nákupu v hodnotě 1 501 Kč a více získáte dárekdoprava zdarma